Wishlist: Co bych si vybrala v Bella Rose

 

Jestli jste četli můj článek o minimalismu, tak víte, že jsem minimalistická od jakživa, a že to chci malinko změnit. Pokud jste článek nečetli, tak mrkněte sem >>>

Minimalismus je fajn, dokud Vám to nezačne vadit, že Vám stále něco chybí, ať už je to v kuchyni, ve skříni nebo v koupelně.

Dnes Vám chci ukázat můj nákupní wishlist v nádherném e-shopu jménem Bella Rose, který určitě všichni znáte nebo jste o něm už slyšeli. Já miluji takovéto obchůdky, kde mají více stylů pohromadě, protože si tady vybere opravdu každý. Já miluji styl Provenc, i když dnes na wishlistu Provenc nemám, protože ho připravuji na jindy.

Miluji proužky na všem, i na oblečení, ale jak vidíte, proužky jsou i na nádobí a to je přesný design pro mně.

Navíc mám v kuchyni nejraději bílé, růžové nebo krémové barvičky, které mi vlastně ladí vždy a v každé kuchyni. Plánuji novou domácnost, a tak bych moc ráda i nové kuchyňské nářadíčko. 🙂 Uvidíme, co z tohoto si pořídím a postupně si vytvořím sady různých kolekcí.

WISHLIST – BELLA ROSE

Všechny fotky jsou z eshopu Bella Rose.

Tento wishlist je kuchyňský Bella Rose.

1. Zapékací mísy Heart Mynte Pink

Miluji srdíčka a nejraději bych měla všechno doma srdíčkové, tak proč nepéct srdíčkové dobroty? Mají tři velikosti a já bych využila všechny. Kdyby měli mísy v bílé barvě, vůbec bych se nezlobila. 🙂

2. Džbánek na smetanu Mynte Latte 300 ml

Džbánek na mlíčko nebo smetanu o objemu 300 ml, jistě bych našla využití i jiné, když nepiji mléko, už jen to, že by džbánek zdobil můj stůl nebo linku, má své kouzlo. Opět bych přivítala v bílé barvičce.

3. Keramický hrnek Hammershøi White

Tento hrníček bych si koupila hned dvakrát, jeden na čaj a druhý na Caro. 🙂 Nic víc, nic míň, balada.

4. Zapékací mísa Mynte Pure White – střední

Mísa má vnitřek béžový a vnější stranu zdobí sněhobílá glazura, navíc má po stranách ouška, která jsou pro lepší manipulaci s mísou. Ouška jsou určitě perfektní.

5. Šálek s podšálkem Mynte Pure White 135 ml

Šálek s podšálkem si přeji už hóóódně dlouho a opět bych si koupila dvakrát. Druhý by byl pro návštěvu, na odpolední čaj, třeba o páté. 🙂 K tomu podobnou konvičku a je to pohoda největší. I když konvičku už mám, ale neladí s tímto šálkem.

6. Servírovací talíř Mynte White 40 cm

Tento oválný talíř mě uchvátil svým tvarem i vzhledem. Vidím na něm chlebíčky nebo jednohubky, jak to krásně lahodí oku. Viděla jsem v e-shopu i jiný tvar, ale mně nejvíce zaujal tento oválný.

7. Keramická dóza s dřevěným víčkem

Můžeme si vybrat ze tří různých rozměrů a já bych si postupně koupila všechny tři velikosti, aby mi dózy zdobily kuchyňskou linku, ale hlavně mám ráda praktické věci, takže bych je určitě využila na nějaké koření v sáčcích, nebo pudingy v sáčcích, takové suroviny, které chcete mít v kuchyni, ale nemusí být hned vidět. 🙂

Jak vidíte, nejvíce se mi líbí řada Keramika Mynte, zatím, protože připravuji jiný wishlist, kde bude úplně jiná řada, ale mám tady i dva produkty z jiné Keramiky, která se mi také velmi líbí.

Napište mi do komentářů, pokud máte zkušenosti s obchůdkem Bella Rose a co jste si pořídili.

Líbí se Vám můj wishlist? Moje kreativita se může projevit díky programu, ve kterém bych byla celý den, moc mě baví úprava obrázků a grafika vůbec. Vytvářím wishlisty i dceři, mrkněte sem >>>

Krásný den, Kristi ♥

2 Comments

 1. Leden 20, 2018 / 2:59 pm

  Nejvíc se mi líbí asi ta forma na koláč ve tvaru srdíčka ♥ Bella Rose dá se říct vůbec neznám a koukám docela škoda 🙂

  • Kristi ♡
   Leden 20, 2018 / 3:50 pm

   Tak mrkněte na jejich eshop, určitě si vyberete. 🙂 Mají nádheru jednu vedle druhé. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *