Vegan dobroty – Magnum Classic a Almond

 

VEGAN ♥

Ahojky, dnes mám pro Vás vegan opravdovou mňamku. Ne že by to byla zdravá dobrota, ale za odměnu proč ne… Také ji nemíním jíst každý den, ale chtěla jsem ochutnat a povědět Vám o tom.

A protože je venku tepleji, neodolali jsme a koupili jsme si v Tescu nanuky Magnum ve veganské verzi. Tyto ledňáčky zatím koupíte v Albertu, Tescu a v Rohliku.cz Věřím, že postupně budou všude. Zajímavostí ve složení je hrachová bílkovina.

-Magnum Almond vegan 90 ml

Už si nepamatuji chuť Magnum ledňáčků, takže nemohu přirovnat, jestli mají stejnou chuť, ale co vím je, že Magnum Almond vegan mi moc chutná, ale je hodně sladký. Konzistence náplně je krémová a čokoláda je jemná a křupavá. V náplni malinko, úplně na konci cítím hrášek, ale to mi nevadí. Naopak, oceňuji ve složení protein hrachový. A musím se přiznat, že tento mi chutná více než Classic a to jen proto, že má mandle. Krásně voní vanilkou.

Složení:

Voda, Cukr, Kakaové máslo¹, Kakaová hmota¹, Glukózový sirup, Kokosový olej, Mandle, Glukózo-fruktózový sirup, Hrachový protein, Aromata, Emulgátory (slunečnicový lecitin, E471), Kousky vanilkových lusků, Stabilizátory (E412, E410, E407), Jedlá sůl, Barvivo (E160a), Čokoládová poleva vedle kakaového másla obsahuje rostlinné tuky.

¹Certifikováno Rainforest Alliance™

-Magnum Classic vegan 90 ml

Chuťově mi přijdou téměř stejně, jen čokoláda je u tohoto ledňáčku ještě jemnější, protože je bez mandlí. Jak jsem psala, Almond mi chutná více, ale i tento je vážně skvělý, tak ochutnejte.

Složení:

Voda, Cukr, Kakaové máslo¹, Kakaová hmota¹, Glukózový sirup, Kokosový olej, Glukózo-fruktózový sirup, Hrachový protein, Aromata, Emulgátory (slunečnicový lecitin, E471), Kousky vanilkových lusků, Stabilizátory (E412, E410, E407), Jedlá sůl, Barvivo (E160a), Čokoládová poleva vedle kakaového másla obsahuje rostlinné tuky.

¹Certifikováno Rainforest Alliance™

Už jste vyzkoušeli vegan Magnum? Který Vám chutnal více?

S láskou, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *