Urtekram – Péče o ruce s růží

 

VEGAN

Dánská firma Urtekram byla založena roku 1972. Sortiment této značky, se dnes navíc už neomezuje jen na přírodní pečující kosmetiku pro každého, ale nabízí i potraviny a koření z ekologického zemědělství. Všechny produkty jsou Bio, vyráběny ze surovin 100 % rostlinného původu a nejsou testovány na zvířatech.

Od Urtekramu mám teprve druhý krém, ale ráda bych vyzkoušela mnohem více produktů této značky. Jedním z důvodu je, že kolekce s růží nabízí péči o obličej, tělo i vlasy. A druhý důvod je, že 100 % rostlinné složení a netestování na zvířatech je pro mně priorita.

-Bio krém na ruce Růže 75 ml

Tentokrát jsem si vybrala krém na ruce s vůní růží. Přesto, že růže miluji, v kosmetice mi nijak zvlášť nevoní.

Důležitější než vůně jsou účinky krému. Už asi víte, že mám suché ruce a už si nedokážu představit večer bez namazání rukou po celý rok. Je pravda, že mám od této značky teprve druhý krémík, ale musím uznat, že krémy na ruce opravdu umí.

Krémík je hutnější, takže potřebuje delší dobu na vtírání, až se zcela vstřebá. Při pravidelném používání jsou ruce jemnější a jemnější a na pohled hydratovanější a mladší. Nejvíce se mi líbí, že používám velmi malé množství krému, takže vydrží opravdu dlouho.

Krémík doporučuji pro velmi suché ruce i nehtovou kůžičku, je božský.

Složení:

Voda, produkty z rostlinného oleje, aloe vera*, mandlový olej*, bambucké máslo*, glycerin**, kukuřičný škrob*, zinek ricinoleát, jojobový olej*, pupalkový olej*, polysacharid, kyselina citrónová, olej z pelargónie*, extrakt z květu růže*, extrakt z kůry magnólie, vitamin E.

* Produkt ekologického zemědělství

** Vyrobeno s použitím složek v bio kvalitě

25 % použitých ingrediencí pochází z ekologického zemědělství

Certifikáty:

    

S láskou, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *