Sekáčové úlovky

 

Dnes pro Vás mám úlovky ze sekáče. Byla jsem v Genesis a v Textile House, oba sekáče navštěvuji většinou v Brně na Josefské ulici, ale teď jsem objevila Genesis na ulici Česká. Ten je menší, ale najdu tam možná ještě lepší kousky než na Josefské.

Nejprve Vám ukážu oblečení z Genesis, kde jsou ceny stejné. Akorát nedávno zdražily a to ze 49 Kč na 59 Kč, stále skvělé ceny, že? A v Textile House měli akci a vše bylo za 40 Kč. Toto jsou dva sekáče v Brně, kde nakupuji nejčastěji. Oblečení je opět jako nové!

-Halenka s úzkými ramínky

Nádherná starorůžová šifonová halenka, určená na horké letní dny. 🙂 Už se moc těším, až si halenku obleču, myslím, že se hodí nejen k sukni ale i ke kalhotům nebo kraťáskám bude perfektní. Jak už jsem psala materiál je lehoučký šifon a to je přesně materiál, na který se chci více zaměřit, hlavně tedy v létě.

-Bavlněný top

Bavlněný top, který je modrý, ale ne jen tak ledajaký modrý, alespoň pro mně. Zamilovala jsem se do této barvičky a nejraději bych měla všechno oblečení v modré, protože se cítím v této barvičce příjemně. Barvu modrou, ale hlavně různé odstíny miluji už roky a oblečení tohoto odstínu, musím mít!

-Kalhoty

Černé kalhoty tzv. džegíny. Tento styl jsem si velmi oblíbila a v zimě jsem si džegíny oteplené koupila v Lidlu, které se skvěle nosí. Proto jsem byla šťastná, když jsem objevila tyto v sekáči. Nejsou oteplené a tak je můžu nosit na jaře i na podzim.

-Sako

Miluji saka, a když jsem narazila na toto, byla jsem u vytržení. Tuto velbloudí barvičku jsem chtěla mít už dávno ve svém šatníku, ale zatím jsem neobjevila vhodný kousek, který bych si pořídila. Až dnes v sekáči.

Sako má tříčtvrteční rukávy, které jdou zahnout. Díky elastanu se sako velmi příjemně nosí.

A bylo mi řečeno, že mi tato barvička sluší, takže jsem ho tam nemohla nechat.

A co Vy? Nakupujete oblečení z druhé ruky?

S láskou, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *