Rok 2018 byl a co mě čeká v roce 2019

 

Přeji Vám nádherné první dny v roce 2019!

Každý rok se vracím ke vzpomínkám na celý rok, jaký byl, co jsem prožila, co jsem dokázala a co se mi nepovedlo.

Tento rok ale shrnu pár větami, protože se nerada vracím ke vzpomínkám CO BYLO, ale raději se zaměřuji na to CO BUDE… Při vzpomínce na rok 2018, je mi dost těžko u srdce, byl tak náročný a rychlý a já jsem z něj velmi unavená, ale uvnitř nitra jsem vlastně velmi spokojená. 🙂 Rok 2018 byl velmi náročný nejen na mou psychiku, ale ještě více na mé fyzické tělo. Přijala jsem totiž myšlenku, že všechno zvládnu, že všechno dokážu a věřte nebo ne, dokázala, vydržela. Celý rok jsem pilně pracovala, abych se přiblížila ke svému snu a v roce 2019 v tom budu dále pokračovat.

Nový rok prožívám vlastně dvakrát a to, od 11.11. a podruhé 1.1. Moje tradice je, že si po narozeninách čtu, jaký rok mě vlastně čeká do dalších narozenin a možná je pro mě důležitější než Nový rok. I když 1.1. mám ale zase vyzkoušeno, jak na Nový rok, tak po celý rok a opravdu mi to vychází a proto se snažím na 1.1. vymýšlet různé aktivity, kterým se chceme věnovat po celý rok. 🙂

Tento rok mám podle Numerologie číslo 6, který začal po mých narozeninách, takže mohu už nějakou chvíli posoudit, jestli se výklady Numerologie shodují či ne. 6 je rokem ideální pro rodinu, nové podnikání, pro lepší vztahy a možná i lásku, pro stěhování a jiný životní styl. Dále je to rok harmonie, rozhodnutí, víry a financí.

Tak tolik podle Numerologie a teď tedy naše plány pro rok 2019:

-budeme se s dcerou stěhovat a už teď vím, že mám jiný styl v zařizování domácnosti

-nová práce

-nové podnikání

-nové projekty

-další a další novinky pro Vás, pro mé milé čtenáře

Takže vidíte, že se Numerologie opravdu shoduje s mým životem od narozenin na celý rok do dalších narozenin. 🙂

Teď se ještě podíváme na čínská znamení. Tím se také zabývám po svých narozeninách. Jsem ve znamení Draka a k tomu ještě ohnivého. Takže si dokážete asi představit jakou mám energii a pokud se pro něco rozhodnu, tak jedu a jedu, dokud toho nedosáhnu. To se právě děje od roku 2017 a pokračuji dále, protože jsem ještě nedosáhla toho, po čem toužím, ale je to nádherné, protože jsem velmi blízko. Cítím to…, je to báječné, vzrušující a dosažitelné, jen natáhnout ruku… Wau, moc se těším na tento rok.

A co mě tedy jako Draka čeká v roce Vepře 2019, který začíná 5.2.?

Cituji Spektrumzdravi.cz

Pátému elementu v čínské astrologii se bude v roce 2019 dařit a to jak v pracovním, tak osobním životě. V pracovním životě se Draci po náročném roce 2018 zase nadechnou a do žil se jim dostane zcela nová, impulzivní a optimistická energie.

Čínský horoskop na rok 2019 předpovídá, že Drak se konečně vymaní ze svazujících řetězů a začne být zase sám sebou. Rok zemského Prasete jim je totiž nakloněn.

Řekněte, není to báječné? Krásně se Numerologie a Čína doplňují a já se velmi těším na tento rok. Nejvíce si dám záležet na tom, abych se po cestě k cíli neztratila, abych byla stále na té cestě, kterou jsem si představila a naplánovala. To dokážu, jen když budu žít stále tady a teď, v přítomném okamžiku a na to si dám v tomto roce velký pozor. Loni se mi to povedlo, tak věřím, že i letos to opět zvládnu.

VĚŘÍM, ŽE ROK 2019 BUDE mnohem LEPŠÍ NEŽ ROK PŘEDEŠLÝ ♥

S láskou, Vaše Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *