Recenze: Zubní krém Sante Naturkosmetik

 

VEGAN ♥

Sante je německá, přírodní kosmetika a většina výrobků je bezlepková a veganská. Navíc je vyráběna z čistě přírodních zdrojů z ekologického zemědělství.

Nabízí celou řadu kosmetiky pro celou rodinu a já zkouším Sante podruhé a budu pokračovat nějakým dalším produktem.

-Zubní krém Sante Naturkosmetik 75 ml

Pojďme se dnes podívat na zubní hygienu s touto báječnou zubní pastou, chcete-li krémem doporučenou pro vegany a vegetariány. Moc se mi líbí, že existuje pasta bez fluoridů, že opravdu přišli na to, že v pastě být nemusí. Navíc obsahuje B12, což je naprosto skvělé, když víme, že se vitamíny nejrychleji vstřebávají do těla ústy. Takže pravidelným používáním této pasty, snížíme nedostatek B12 v těle.

Pro mně tedy úžasná kombinace v tomto zubním krému, který mi vyhovuje. Dále pasta obsahuje aktivní látky a to složky sorbitol, xylitol a mořskou sůl.

Pasta je na pohled růžová a je sladká, což není úplně wau, ale dá se na sladkou chuť zvyknout nebo občas pasty střídám, tak, že ráno tuto a večer Sea Fresch od značky Jäsön

Sladká chuť pasty a vlastně i růžová barvička mě vždy přivede na vzpomínku, kdy si začala čistit zoubky dcera, měla taky takovou. 🙂 Dokonce příjemně voní a na mě i dost pění, takže si dávám menší množství pasty na kartáček.

Co je zvláštní na tomto krému? Když si s ním vyčistím večer zuby, celou noc mám dráždivý kašel, myslím si, že bych si měla více vypláchnout ústa, díky složkám, které obsahuje, mi některá z nich takto způsobuje kašel. Proto ji používám raději ráno.

Z tohoto důvodu už si další kupovat nebudu.

Vaše Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *