Recenze: Vegan zubní pasta Lavera

 

VEGAN ♥

Moji milí čtenáři, vítám Vás opět u recenze na vegan výrobek a tentokrát je to zubní pasta od Lavery. Od firmy Lavery jsem už vyzkoušela tělovou a pleťovou kosmetiku a byla jsem spokojená, proto jsem s jejich výrobky pokračovala.

O firmě Lavera jsem psala v minulých recenzích, a tak Vám sem dám odkaz, kde si můžete přečíst o této značce více informací: Tělová kosmetika od Lavery nebo Bio krém na ruce a bio maska

-Zubní pasta Neutral, s obsahem kyseliny křemičité a mořské soli 75 ml

Moje poznatky při čištění zubů touto pastou jsou, že pasta patří mezi ty, která způsobuje pocit nevyčištěných zubů, a proto jsem pastu předala vyzkoušet dceři, které tato pasta až tak nevadí. Povím Vám, co si myslí o čištění touto pastou.

Pasta je více sladká než peprmintová, i když voní po peprmintu. Barvička je zelená. Pocit nevyčištěných zubů je mnohem slabší než u jiných přírodních zubních past a proto ji dopoužila celou. Navíc je skvělé, že její přecitlivělé zuby, už nejsou tolik citlivé a to ji potěšilo nejvíce, protože citlivost zubů je velmi, ale velmi nepříjemná. Kdo to zná, ví, o čem mluvím. A já jsem posoudila, že jako perlička této pasty je, že dcera má bělejší zuby, a to jí samozřejmě také udělalo radost.

Takže pastu doporučujeme těm, kterým nebude až tak chybět svěží, vyčištěná ústa, ale ocení zmírnění citlivosti zubů a vybělení.

Proč jsem pastu koupila:

je bez fluoru, je vegan, netestována na zvířatech, je na citlivé zuby

Složení:

Aqua, Sorbitol, Silica, Glycerin, Xylitol, Maris Sal, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Carvone, CI 75810.

Výrobce: Německo

S láskou napsala, Kristiana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *