Recenze: Vegan dobroty – pomazánky

 

VEGAN ♥

Ahojky! Mám pro Vás tip na další Vegan dobroty, které doma používáme nejen na přímou spotřebu, ale i k různým přílohám, jako například těstovinám.

Pomazánky kupuji pravidelně, protože nám chutnají.

-Pomazánka z tofu Nature´s Promise Veggie 100 g

Pomazánka je velmi jemné konzistence a je velmi chutná. Jako jedna z nejlepších rostlinných pomazánek, protože je nejméně ochucená a můžeme ji opravdu přidat k přílohám a dochutit dle svých chutí.

Složení:

Tofu, sója, směs koření, slunečnicový olej, mořská sůl.

-Mexická pomazánka Lunter 100 g

Tato pomazánka je pikantní, protože má chilli papriku a můžu potvrdit, že pomazánka je opravdu dost pálivá. Takže ti, kteří nesmí nebo nechtějí pálivou pomazánku, tak tato není pro ně. Opět lze přidat k různým přílohám, kdy omáčku zředím malinkým množstvím mléka, samozřejmě rostlinným a mám hotovou omáčku. V pomazánce vidíme kousky chilli papričky, takže nemá jemnou konzistenci.

Složení:

Voda, tofu (voda, sójové boby), okara (sójová drť), řepkový olej, modifikovaný kukuřičný škrob, neaktivní droždí, cibule, paprikové vločky červené a zelené, jedlá sůl, směs koření.

-Francouzská pomazánka Lunter 100 g

Tato pomazánka je jemná na chuť, ale obsahuje francouzské droždí, které má specifickou chuť. Tuto mám nejraději z těchto tří dobrůtek. Nemusím ji nijak dochucovat a na pečivu je moc dobrá.

Složení:

Tofu (voda, sójové boby), voda, okara (sójová drť), cibule, neaktivní droždí (droždí, sladový extrakt), řepkový olej, kukuřičný škrob, hořčice plnotučná (voda, hořčičné semeno, ocet kvasný, glukózový sirup, sůl, koření ), jedlá sůl.

Tyto pomazánky obsahují velké množství bílkovin a to je skvělé doplnění do organismu toho, co potřebujeme.

Omáčku z těchto pomazánek vytvářím opravdu jednou za čas, řekla bych jednou za tři měsíce. To je na vysvětlení, že tyto výrobky mám nejraději na pečivu, ale naskytne se den, kdy není čas, nebo mi nepřichází nápady na obědy. 🙂

Tak ochutnejte a pokud znáte, napište mi, která Vám chutná nejvíce.

S láskou, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *