Recenze: Vegan dobroty – Ďobáčky

 

VEGAN ♥

Krásnou neděli Vám přeji!

Mám pro Vás opět vegan dobrotu a dnes Vám chci představit mou momentálně nejoblíbenější dobrotu, kterou můžu opravdu jíst každý den. 🙂 A doporučuji všem, aby ochutnali.

-Ďobáčky, sójové nudličky Kalma 150 g

Ďobáčky mi chutnají hlavně kvůli konzistenci a ochucení. Nechutnají totiž jako klasické sójové nudličky jak je známe, když si je uvaříme ve vodě. Jsou pikantní a chutnají teplé i studené. Navíc se mi líbí, že je to hotové, protože v dnešní době nemám moc čas, na dlouhé vaření. Jen si uvaříme přílohu, nudličky ohřejeme a hotovo. Ano, občas, když mám více času, většinou o víkendu, si nudličky dám na pánev a přidám si k nim zeleninku nebo jen cibulku, dá se různými způsoby obměňovat, jak si nudličky připravíme a to mě velmi těší. 🙂

Množství vyjde na dvě porce, takže mám oběd i pro dceru, která si také velmi oblíbila tuto pochoutku.

Ďobáčky obsahují tři hlavní účinné složky. Jedná se o vlákninu, omega 3 mastné kyseliny a isoflavony. Navíc mají nízký glykemický index, což nám pomáhá regulovat hladinu glukózy a inzulinu v krvi.

Jak jistě víte, firma Kalma vyrábí více veganských výrobků a mohu potvrdit, že zatím co jsem od nich ochutnala, se jim opravdu povedlo.

Ďobáčky jsem koupila v Tescu, ale koupíte je i ve zdravé výživě.

S láskou napsala, Kristiana ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *