Recenze: Testuji Denkmit Nature

 

VEGAN ♥

Od Denkmit jsem vyzkoušela poprvé prací gely, ze kterých jsem právě dvakrát nadšená nebyla, ale tohle se Denkmit opravdu povedlo. Tuto značku koupíte v Dm drogerii.

Už jsem se bála, že budu muset zůstat pouze u mé milované Ecover, protože jsem vyzkoušela více „jarů“ na mytí nádobí a všechno bylo nevyhovující. Tak jdeme na recenzi 👇

-Denkmit Nature prostředek na nádobí 500 ml

Jsem doslova nadšená z tohoto prostředku, protože je perfektní na mytí nádobí a jak už jsem psala výše, je toto druhý prostředek na nádobí, který vážně doporučuji. Přirovnala bych ho ke klasickému jaru. I tohoto prostředku stačí kapka a lehce si poradí i s tou největší mastnotou a nádherně voní a to je právě to, co mě přesvědčilo, že je to TOP prostředek na nádobí.

Plusy:

+vegan

+přírodní

+šetří životní prostředí

+stačí kapka

+velká pěna

+krásně voní přírodou

+gelová konzistence

+poradí si s mastnotou

Mínusy:

-malé balení

-Denkmit Nature WC čistič 750 ml

WC čistič nejen že nádherně voní, ale účinně čistí nečistoty i vápenaté usazeniny a tak se stal mým oblíbencem, přesně tak jako prostředek na nádobí. Ještě spotřebuji nějaké další prostředky a vrátím se k tomuto čističi a už jiný kupovat nebudu. Doufejme, že tyto mé dva oblíbence nepřestane Dm drogerie mít v prodeji.

Plusy:

+svěží vůně

+přírodní

+šetří životní prostředí

+vegan

+gelová konzistence

+účinný čistič WC

S láskou, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *