Recenze: Sekáčové úlovky v srpnu

 

Přeji všem nádherný den…

Dnes mám pro Vás úlovky ze sekáče. Navštívila jsem poprvé sekáč v Brně, říká si Botárna-Oblékárna

Sekáč je opravdu veliký a kdo tam nebyl, tak předem upozorňuji, že tam ztrávíte delší čas, jen abyste s tím počítali. 🙂 Já jsem tam byla poprvé a zabralo mi dvě hodiny probrat se množstvím oblečení, které je na věšácích. Mají samozřejmě i doplňky, které jsou ve velkých krabicích, tam ale nehledám. 🙂

Jsem naprosto spokojená s mými úlovky, tak jdeme na to a napište mi prosím do komentářů, jak to máte se sekáči a jestli se Vám něco z oblečení líbí.

-Černé, dlouhé šaty 80,- Kč

Šaty moc nenosím, ale tyhle jsem si musela vzít, protože sedí naprosto perfektně na mé postavě. Materiál je vzdušný a hodí se na letní dny. I když jsem je objevila až v srpnu, stihla jsem je mít na sobě dost často a hlavně, doufám, že se naskytne i jiná příležitost, kam bych si mohla šaty vzít. Jsou nádherné.

Při koupi se řídím lístkem, pokud má výrobek lístek a je jako nový, většinou i oblečení je jako nové. Jenom takové si koupím a opravdu se to vyplatí.

-Saténová noční košilka 53,-Kč

Miluji na spaní satén, tohle není moje první a ani asi poslední košilka, která je ze saténu. V létě příjemně chladí a i když vypadá velmi krátká, je pěkně nad kolena a to přesně tak jak jsem chtěla. Jediné, co mě mrzí u této noční košilky je, že nejdou zkrátit ramínka. Ale jinak je ideální košilka. 🙂 A už se moc těším zase na letní dny, kdy si ji obléknu.

-Černé sako s krátkým rukávem 66,-Kč

Tak toto sako miluji a nejraději bych ho nosila každý den. Můžu ho různě kombinovat a to je něco, co se mi vážně líbí. Jednou si pod něj dám jen tílko na špagetových ramínkách, podruhé tričko, potřetí košili anebo košili s dlouhým rukávem. To přesně mi chybělo v mém šatníku, sako, které můžu kombinovat podle počasí a můžu ho nosit stále dokola. A nejvíce mě uchvátil límeček se skvělým výstřihem.

Omlouvám se za nevalné fotky, u příštího článku s oblečením se budu více snažit.

-Světle modré tričko 10,-Kč

Co říct o obyčejném tričku? Asi to, že mě uchvátilo svou novotou a jemnou barvičkou, které jsem zrovna potřebovala do svého šatníku. 🙂 Výborně se hodí do černého saka nebo jen tak samotné. Moc se mi líbí. Na fotce vypadá, že je bílé, ale není, je bledulinko modré, bavlněné tričko.

A tak se loučím u sekáčového nákupu a už se těším na další článek nebo recenzi.

Mějte se krásně a napište mi ♥

S láskou, Kristi ♥

1 Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *