Recenze: Příprava na podzim začíná v Pepcu

 

Krásný den, kdo by neznal Pepco, dnes tak populární obchůdek, kde najdete opravdu nepřeberné množství oděvů dětských, dámských i pánských, ale v nabídce mají i krásné kousky, co se týká dekorací nejen do kuchyně, koupelny nebo obýváku.

Věřím, že si vybere opravdu každý. I já tam občas něco koupím, ale dekorace moc ne, protože plánujeme s dcerou novou domácnost, ale nejprve stěhování a proto si chceme ušetřit tahání dalších krabic a hlavně mě vždy mrzí, když se mi při stěhování něco rozbije.

Podzim se blíží velkou rychlostí a proto jsem se rozhodla začít nakupovat podzimní oblečení a budeme určitě pokračovat. V Pepcu se mi líbí materiály oblečení, většina z nich jsou ze 100 % Bavlny a to mě velmi těší.

Koupila jsem si:

-Denim jegginy modré barvy

Tyhle jegginy mám moc ráda, protože nemusím řešit opasek. Jegginy mají v pase gumu, oblečete a hotovo, jsou velmi pohodlné díky Elastanu a příjemné díky Bavlně. Původně jsem si je koupila na doma, na volné chvíle, ale nakonec jsem si je tak oblíbila, že v nich chodím i ven.

Nohavice jsou úzké, tak jak vidíte i na fotce. Jegginy stály 179,- Kč. Jsem z nich naprosto nadšená a právě teď v Pepcu nabízí jegginy v černé barvě, o kterých také uvažuji.

-Úplně obyčejné, černé tričko s krátkým rukávem

Tričko je sice úplně obyčejné, ale je ze 100 % Bavlny a to mě vážně těší. Navíc obyčejné tričko se dá krásně kombinovat s nazdobeným sakem nebo vestou, anebo krásný šperk tričko vyzvedne. Mám období ČERNÉ… Zamilovala jsem se momentálně do černé barvičky a v obchodech vyhledávám všechno v černé.

Znáte to také? Mění se Vám vkus barev? Mně právě skončilo období BÍLÉ… a nastalo období ČERNÉ… 🙂 Mám to tak každý rok, v přechodu z léta na podzim. Tričko stojí 59,- Kč.

-Dámské, šedé ponožky

Ponožek není nikdy dost a protože z Pepca už jsme ponožky měli a byli jsme spokojené, kupujeme je dále. Spokojené je slabé slovo. Nevím jak Vy, ale já mám malinko potíže sehnat kvalitní ponožky, aby se nerozpadly po dvou vyprání, aby držely tvar nebo nebarvily nohy. 🙂

A proto doporučuji ponožky z Pepca. Dokonce musím říct, že i silonky ponožky jsou perfektní, nemají totiž gumu tenkou, která se zařezává do nohy, ale mají pěkně širší, řekla bych patent? Který sedí na lýtku pěkně a ani se nehne. 🙂 Ponožky stojí 29,- Kč.

-Bílé tričko s dlouhým rukávem

Bílých triček s dlouhým rukávem není opět nikdy dost a já je mám ráda do vestiček i sak, hlavně na podzim nebo když se ochladí během roku. Tričko je Bavlněné a stálo 89,- Kč. Je velmi příjemné na nošení.

-Podprsenka černá bez kostic

No a nakonec to nejlepší, nádherná podprsenka bez kostic s malou výplní košíčků, ale hlavně s krajkou. Podprsenky s kosticí nenosím už roky, a tak když se naskytne podprsenka bez kostic, hned si ji koupím. I moje dcera si ji koupila. 🙂

S velmi příjemnou elastickou krajkou, která vypadá luxusně ve výstřihu trička, halenky nebo svetříku. Pokud jste četli můj článek Sekáčové úlovky v srpnu, tak víte, že jsem si tam koupila saténovou, černou noční košilku a tuhle podprsenku vidím pod košilkou. 🙂 Podprsenka stála 89,- Kč.

Krásný den, Vám všem přeji.

S láskou, Kristi ♥

2 Comments

  1. Září 7, 2018 / 2:32 pm

    taky v pepcu ráda nakupuju 🙂 pro sebe jen 2 trika a 1 košili víc nemám ale chci si pořídit jegginy

  2. Kristi ♡
    Září 8, 2018 / 5:20 am

    Pepco je fajn a dá se dobře nakoupit, ale jen když se jde hned ráno. Podprsenky byly hned pryč a jegginy také. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *