Recenze: Pereme se značkou Denkmit

 

VEGAN ♥

Krásnou neděli, přeji.

Dnes Vám přináším recenzi na přípravky na praní Denkmit z mé oblíbené Dm drogerie. Denkmit je přírodní značka vyráběná v Německu a nabízí velkou řadu prostředků do domácnosti, ať už na praní, čištění, wc, myčky, atd. Tuto značku mám poprvé a to rovnou čtyři přípravky do koupelny.

-Denkmit – Univerzální prací gel 1,5 l (20 praček)

Tento prostředek je na praní jak bílého tak barevného prádla. Já tento gel používám jen na barevné, protože na bílé prádlo mám jiné kapsle, o kterých se dočtete hned níže. Konzistence je gelová, hustší a docela voní. Přesto bych ocenila, kdyby Denkmit měl ve své nabídce lépe vonící gely nebo kapsle. Nicméně, vyprané oblečení je opravdu skvělé a barvičky jsou oživené. S tímto přípravkem jsem naprosto spokojená až na vůni.

-Denkmit – Gelové kapsle na bílé prádlo 16 ks

Tyto kapsle jsem už v e-shopu neviděla, mám je už déle, přece jenom bílé oblečení neperu tak často jak barevné, takže mi kapsle vydržely nejdéle. Samotná kapsle opět úplně až tak nevoní, ale po vyprání prádlo docela voní, asi nejlépe ze všech těchto čtyř prostředků a hlavně krásně vypere bílé oblečení a oživí bílou.

-Denkmit – Gelové kapsle na barevné prádlo 16 ks

Tyto kapsle jsem chtěla vyzkoušet, protože se mi líbí, že i když jsou v obalu, není po nich žádný odpad. Jsem s nimi spokojená, protože prádlo vypadá perfektně čisté, jen ta vůně. I když kapsle voní, po vyprání je vůně pryč a to mě docela mrzí, poněvadž chceme oblečení nejen čisté ale i voňavé, no ne? Takže je nutné použít nějakou aviváž, aby oblečení vonělo. A to je škoda, protože po těchto kapslích, není potřeba používat žádný změkčovač, prádlo je příjemné na omak, ale co naděláme. 🙂

-Denkmit – Desinfekční prostředek na prádlo 1,25 l (15 použití)

Nevím, ale vůně Denkmitu my asi nevyhovuje, budu se snažit najít ještě jiné prací gely nebo přípravky na praní, ale nevzdávám se a dám této značce ještě šanci a vyzkouším i ostatní gely a přípravky, které mají a uvidíme… Desinfekci používám jako aviváž, která by měla nejen změkčit prádlo, ale i provonět a hlavně desinfikovat. Bohužel my opět nevoní, tak jsem ráda, že alespoň změkčí a desinfikuje oblečení. Znovu si tento přípravek kupovat určitě nebudu.

Takže moji milí přátelé, jak vidíte, prostředky jsou skvělé pomůcky na praní jen ta vůně, vlastně u všech mi nevyhovuje. Vůně jde vyřešit krásně vonící aviváží, jenže já chci právě aviváž malinko omezit a raději používám desinfekci.

Možná je používáte a jste s nimi spokojeni více než já, tak mi klidně napište.

Denkmit dám ještě šanci a vyzkouším jejich další přípravky, které věřím, že už budou vonět lépe. 🙂

S láskou napsala, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *