Recenze: Odlíčení očí micelárními olejovými nebo bezolejovými tampónky Balea

 

VEGAN ♥

Pravidelní čtenáři mě už znají a proto ví, že Balea je má oblíbená značka, protože většina produktů mi naprosto vyhovuje, z některých jsem přímo nadšená, další mě mile překvapí a jiné zase zklamou, ale zatím, co jsem vyzkoušela, tak 90 % výrobků mi sedí.

Dnes mám pro Vás tampónky na odlíčení očí, schválně jsem vyzkoušela olejové a bez oleje, i když jsem věděla předem jak to dopadne. 🙂

-Balea – micelární odličovací tampóny na oči bez oleje 50 ks

Na odlíčení očí používám nejraději vlhké ubrousky a nakonec vodu, ale ráda bych rituál odlíčení změnila a tak hledám způsob, který by mým očím vyhovoval. Tyto tampónky voní jemnou a velmi příjemnou vůní Aloe Vera a jsou velmi jemné a šetrné. Odlíčení je velmi jednoduché, protože tampónky jsou vlhké tak akorát a odlíčí šetrně jak tužku tak i řasenku, jenže jsou příliš tenké a malé v průměru a tím je těžší udržet tampónek při odlíčení. Je to jistě nezvyk, přece jenom ubrousek, který používám je větší a stačí mi jeden na obě oči. Zatím co tento tampónek mi vystačí jen na odlíčení jednoho oka.

Složení:

Aqua, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Dipropylene Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-4 Caprate, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parum.

-Balea – micelární odličovací tampóny na oči s olejem 50 ks

Už předem jsem věděla, že tyto tampónky mi nebudou vyhovovat díky přírodnímu oleji s vitamínem E, který je vhodný pro citlivé oči, protože nemám ráda v očích oleje, hned mám rozmazané vidění a je to velmi nepříjemné. Přesto jsem chtěla vyzkoušet i tyto tampónky. Na odlíčení očí jsem je použila asi třikrát a zbytek jsem zkoušela na odlíčení pleti, kde olej byl naopak velmi příjemný a na pleťi zanechal film hydratace ne mastnoty, protože jsem pleť opláchla vodou. Tyto tampónky jsou bez parfemace, ale je v nich cítit právě olejová vůně.

Složení:

Brassica Campestris Seed Oil, Isopropyl Myristate, Tocopheryl Acetate, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Polyglyceryl-4 Diisostearate/Polyhydroxystearate/Debacate.

I když mně tyto tampónky nevyhovují, přesto Vám mohou být příjemné.

S láskou napsala, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *