Recenze narozeninových dárečků

 

VEGAN ♥

Krásný den v novém roce!

Slíbila jsem Vám recenzi mých narozeninových dárečků, tak dnes je ten správný čas Vám o nich povědět.

První dáreček je božská lucerna z Jysku. Chtěla bych napsat své oblíbené zdrobělinky jako lucernička jenže tato je velká, proto píšu lucerna. 🙂 Lucernu jsem dostala od mé dcery a prozradím Vám příběh, jak jsem ji chtěla i nechtěla. Přišla paní s lucernou k nám do obchůdku a já říkám, jééé ta je hezká, tu bych také chtěla. Dcera říká, tak já Ti ji koupím a já neee. Já nevím, jestli ji chci, nevím jestli se mi líbí. Dva dny trvalo než jsem se rozhodla, že ji chci. Dcera tedy šla do Jysku a chtěla lucernu koupit, nakonec přišla, že ji už nemají. Šla jsem se tedy podívat sama, jestli vážně není, když už ji konečně chci. Nakonec jsem ji našla a tak ji mám a jsem moc ráda, že jsem se rozhodla ji chtít. Bude se nádherně vyjímat vedle mé nové kytičky a v našem novém bytečku. Rozmýšlela jsem se proto, jestli to nebude kýč, jestli chci tento styl a jestli se vlastně bude k nám hodit… 🙂

Lucerna je dřevěná s kovem a je šedá, přesně takovým stylem, bych chtěla náš DOMOV zařídit. Lucerna měří 30 cm x 16 cm, takže je vyšší a vejde se do ní vyšší svíčka. Moc mě zaujala svým provedením a těším se na večery se zapálenou svíčkou.

Druhý dáreček od dcery jsou svíčky od Albi, značky Heart & Home. Kdo by nemiloval svíčky, jenže já už nechci pálit žádný parafín a tak hledám v sójové, zdravější verzi. Už se nedokážu bez svíček obejít, je to takový doplněk bez kterého to už nejde. Albi mají nádherné svíčky jak designem, tak vůní a dcera už mě zná, takže ví, které mi budou vonět. Vybrala pro začátek tři: Pečené jablko, Dotek Anděla a Něžné pohlazení a to ve velikosti 115 g.

Pečené Jablko, wau tak tuto svíčku doporučuji všem na Vánoce. Cítím pravé jablíčka se skořicí, takže to připomíná štrůdl a štrůdl mi připomíná domov, takže ideální právě na Vánoce, které jsou o rodině, setkávání, povídání a pečení. Nádherná vůně se rozline a nemá potíže provonět i dvě místnosti, ale zároveň není vůně silná, takže Vás z ní nebolí hlava. Vůně je velmi příjemná a jemná, přesto je cítit. Tuhle svíčku si koupím na Vánoce znovu, jen tu větší. 🙂

Dotek Anděla a ani Něžné pohlazení jsem nevypálila, nechávám si je na lepší příležitost, protože tyto vůně nejsou vánoční. Ale už teď Vám můžu popsat jejich božskou vůni. Dotek Anděla voní vážně božsky, takovou vůni chci jako parfém, opravdu! Je nádherná! Vůně je sladší po pižmu, kterou cítím jako první, na to se rozline vůně pačuli a bergamotu a vytvoří Andělskou vůni, připomínající letní, lehký parfém.

Něžné pohlazení je opět spíše letní vůně, protože voní po lučním kvítí, které nade vše miluji. Ta dcera mě ale zná. 🙂 Vůně jak jinak než sladká, intenzivnější, ale přijde mi, že alespoň tyto tři svíčky, voní dost podobně intenzitou, že všechny voní stejně silně.

A jak tedy svíčka Pečené jablko hořela? Věřte nebo ne, báječně. Vyhořela úplně celá, celičká, nezůstalo tam ani malinko vosku. Jak víte svíčky od Heart & Home jsou sójové a já jsem nadšená z těchto svíček a proto je už nepřestanu kupovat. Na obalu, který je mimochodem luxusní a to víčko zhasínací, to je božské, je napsáno, že mají hořet 30 hodin. Mohu potvrdit, já jsem to měřila, abych měla důkaz pro Vás, že opravdu hoří nádherných 30 hodin.

Miluji svíčky a to moje dcera moc dobře ví. Proč pálit nezdravý parafín, když je tady už velké množství sójových… Navíc šetříme nejen své zdraví, ale i přírodu a to je nejlepší kombinace, která může být. 🙂

Po vypálení svíčky Vám zůstane nádherná sklenička, která se může dále použít jako designová vázička, nalitím vosku vytvořit novou svíčku nebo cokoliv jiného. Věřím, že udělá radost i ostatním.

Kdo by nemiloval svíčky? Svíčky mají nádherně uklidňující moc. Jen si představte mrazivé zimní večery, díváte se nerušeně do plamínků a sem tam si přečtete pár řádků z oblíbené knihy. Kdo magii svíček jednou zakusí, nedá na ni nikdy dopustit.

Svíčky jsou nádherným doplňkem do interiéru, který zahřeje na duši a vytvoří okouzlující atmosféru u nás doma.

Třetím dárečkem jsem se obdarovala sama a to protože to dělám každý rok. Každý rok si koupím něco, co mi udělá velkou radost. Obdarovávám svůj den narození. Koupila jsem si toaletní vodu od Manufaktury, protože vím, že je vegan a nádherně voní. Toaletka je číslo WOMEN 004. Po nastříkání se záhadná smyslná citrusovo-květinová vůně rozvoní na dlouhé hodiny. Vůně je velmi příjemná, lehká a plná svěžích zelených mandarinek a limetek, medových hrušek a rozkvetlých pomerančovníků. Někdo může tuto vůni vyhledávat spíše v létě, mně se líbila v tomto zimním období, ale nejsem proti ji používat i dále do letního počasí. I když už teď chci další toaletku od Manufaktury a tou je WOMEN 001, kterou jsem si zamilovala také při nákupu této toaletky. A už se nemůžu dočkat, až si ji zajdu koupit. Možná si ji objednám zde >>> to si ještě rozmyslím. Protože obchůdek Manufaktura miluji, je přesně můj styl a tak moc ráda do něj nakouknu a přivoním i k něčemu dalšímu, vždy tam totiž něco objevím. 🙂

Už jsem měla od Manufaktury krémy, ze kterých jsem byla také nadšená a o kterých jsem psala zde >>>. Manufaktura je přesně můj šálek kávy, i když kávu nepiju. :)))

Nádherný den, Vám přeji, Srdíčka ♥

S láskou, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *