Recenze: Moje zkušenost se šampónem a kondicionérem Sheer Silver – Maria Nila

 

VEGAN ♥

Už jsem vyzkoušela hromadu šampónů a kondicionérů, a tak jsem chtěla zkusit i tuto vegan značku, která je tolik chválena. 🙂 Se svými vlasy moc neexperimentuji, spíše je chci vyživené a zdravé, a tak hledám přírodní kvalitní vlasovou kosmetiku.

Řada Sheer Silver byla speciálně vyvinuta pro blondýnky, které chtějí docílit světlejšího nebo stříbrného odstínu na svých vlasech. Produkty neutralizují žluté a zlaté pigmenty, do hloubky vlasy hydratují a dodávají intenzivní výživu. Neobsahují sulfáty a parabeny.

Maria Nila nabízí širokou škálu exkluzivní vlasové kosmetiky a stylingových produktů:

 • více než 40 let zkušeností v oboru
 • na vývoji se podílí profesionální kadeřníci
 • vyrobeno ve Švédsku
 • netestováno na zvířatech
 • bez obsahu sulfátů a parabenů
 • 100% vegan

Předem musím říct, že jsem si koupila vzorečky, které mají 100 ml a to jsou podle mně ideální velikosti vzorečků. 100 ml vystačí na cca šest umytí, takže ne jedno a nic z toho, při šesti umytí, zjistím, jestli mi produkt vyhovuje nebo ne.

-ŠAMPÓN SHEER SILVER

Šampón je doslova perfektní, wau, nádherně voní jemnou a zároveň silnou vůní, obsahuje totiž ostružinový extrakt, který vlastně nejen že krásně voní, ale má fialovou barvičku, která neutralizuje zlatavé odstíny. Takže mytí v rukavicích, ale už jsem si zvykla. 🙂 Skvěle pění, vydrží opravdu dlouho, protože se nanáší malé množství šampónu. Po umytí mám nádherně hebké, vyživené vlasy.

-KONDICIONÉR SHEER SILVER

Kondicionér je ještě lepší :), je opět s fialovým pigmentem a ostružinovým extraktem na vybělení blonďatých vlasů a opravdu funguje. Mohu jen doporučit, po umytí jsou vlasy hedvábné a perfektně se rozčesávají. Už dlouho jsem neměla takto luxusní kondicionér. Stačí malé množství a vlasy jsou jako nové 🙂 vyživené, vláčné. Je pravda, že ho nesmím dát k hlavě, jinak mám druhý den vlasy mastné. Ale to dělají všechny.

Shrnutí:

Účinek Sheer Silver jsem zaznamenala až po třetím umytí. Je to díky předchozím šampónům, které jsem používala před Maria Nila.

Moc se mi líbí uzávěry 🙂

Konzistence obou přípravků je hustší a to je moc fajn.

Šampón i kondicionér jsou perfektní a doporučuji i ostatním. Pokud byste chtěli vyzkoušet produkty Maria Nila, klikněte zde >>>

S láskou napsala, Kristi ♥

2 Comments

 1. Únor 11, 2018 / 3:44 pm

  Stříbrné šampony jsem používala, když jsem byla blond, ale přišlo mi že všechny strašně vysušovali.. Je pravda teda, že nebyli vegan a že jsem k tomu nepoužívala kondicioner 🙂

  http://www.terripeterk.com

  • Kristi ♡
   Únor 11, 2018 / 4:14 pm

   Děkuji za komentář 🙂 Nevím, jak vysušují jiné šampóny, ale tento naopak vyživuje a hlavně jsem po něm použila vždy kondicionér. Mohu jen doporučit 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *