Recenze: Dobroty z e-shopu Balíček zdraví

 

VEGAN ♥

Krásný den, přeji všem!

Dnes mám pro Vás recenzi na výrobky z e-shopu Balíček zdraví. V tomto e-shopu nabízí spoustu výrobků vegan a já jsem si poprvé objednala tři dobroty na zkoušku a jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna tyto produkty. Balíček zdraví mi poslal dáreček a za ten mockrát děkuji.

-Máslo superprotein arašídy s čokoládou 330 g

Už jsem vyzkoušela více máslíček a můžu Vám říct, že jsem se přímo zamilovala do těchto dobrot a nechci už žádnou kaši a ani smoothie bez této pochoutky. Každé máslo je jiné svou konzistencí i chutí a toto je ta nejlepší kombinace, kterou jsem zatím vyzkoušela. Kde je čokoláda a arašídy to je moje… 🙂 Máslo je ale docela husté a nahoře nestojí olej, tak jak jsme zvyklé u jiných máslíček, to je samozřejmě fajn, pokud nechcete protein promíchat. Chuťově je výtečné a není co vytknout, prostě famózní ochucení kaše, smoothie, na chlebík nebo jen na lžičku místo čokolády. Všechno jsem si vždy osladila ovocem nebo sirupem, protože máslíčko je sladké, ale ne přeslazené a to mám moc ráda.

Složení:

70 % pražené arašídy, 10 % kakaová hmota, rostlinná bílkovinová směs (bio hrachový proteinový izolát, bio rýžový proteinový izolát, bio quinoa proteinový izolát, bio chia protein, bio extrakt z plodů goji, bio extrakt z plodů acai, bio extrakt z kořene maca), kokosový cukr. Obsah kakaové sušiny v čokoládě nejméně 80 %.

-Máslo superprotein kešu & kokos & jahoda 330 g

Tohle máslíčko jsem měla snězené jako první. Jelikož dcera nemůže jahody, bylo jen pro mě a tak jsem nešetřila a přidávala jsem si máslíčko do každé kaše, smoothie a to bylo naprosto báječné, lahodné až luxusní. Kaši i smoothie tak zjemní a ochutí, navíc krásně voní jahodami, takže nemusíte ani přidávat další ovoce. Právě přemýšlím, které z másel mi chutnalo více… Tohle máslíčko je totiž úplně jiné než čokoládové, je tekuté, takže jde promíchat, je ještě méně sladké, takže jde dochutit. Já vážně nevím, asi mi chutnaly obě stejně a nebo to čokoládové o malinko více? Oba proteiny jsou vážně úžasné.

Složení:

65% kešu ořechy, 15% kokos , 10 % rostlinná bílkovinová směs (bio hrachový proteinový izolát, bio rýžový proteinový izolát, bio quinoa proteinový izolát, bio chia protein, bio extrakt z plodů goji, bio extrakt z plodů acai, bio extrakt z kořene maca, bio jahodový prášek, přírodní sladidlo – bio extrakt ze stévie) 10% lyofilizované jahody.

Proteiny se prodávají v zajímavých skleničkách a já už se těším, jak je dále využiji, protože se budou hodit buď na nějaký diy dárek nebo do kuchyně na koření. Nejlepší je, že čokoládový protein má víčko bílé a jahodový protein má víčko černé, takže skvělé rozlišení. Nálepka jde skvěle sundat, i bez namáčení.

-Bio zdravá snídaně se superpotravinou moruše 40 g

Tuto snídani jsem si koupila hned dvakrát, protože mám ráda moruši, už jsem ji jedla v granole a moc mi chutná. Snídaně je sypká, takže si ji můžete přisypat na kaši, na smoothie bowl nebo na jogurt, také si ji můžete zalít mlékem. Není slazená, takže jsem ochucovala ovocem nebo sirupem.

Kromě bio moruše bílé má snídaně ve složení: bio ovesné vločky, bio špaldové vločky, bio nepražené kakaové boby, bio kokosové lupínky. Směs lze koupit ve větším množství a to 250 g a tu si také příště koupím, protože ji chci snídat častěji.

Takže moji milí, s Balíčkem zdraví se ještě neloučím, protože jsem si jejich tři produkty oblíbila, chystám se vyzkoušet další a objednat i tyto vyzkoušené. Napište mi do komentáře, jestli znáte Balíček zdraví a jak Vám chutnají jejich dobroty.

S láskou, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *