Recenze: # 6 – Vegan nákup v mé oblíbené Dm drogerii

 

VEGAN ♥

Krásný, už říjnový den přátelé!

Mám pro Vás další už šestý vegan nákup v mé oblíbené Dm drogerii. Tento nákup je právě poslední, osobní, protože jak víte, Dm drogerie má e-shop, ve kterém jsem už nakupovala dvakrát, ale vezmeme to pěkně postupně.

Jako první bych Vám ráda představila mou oblíbenou pomazánku nebo paštiku, jak chcete. Každopádně tato značka Vato nabízí mnoho dalších příchutí než jen toto Hokaido. Hokaido je má oblíbená příchuť, kterou si kupuji dost často. Zrovna je sezóna dýní, takže i příchuť se zrovna hodí. Tyto pomazánky jsou velmi jemné a některé opravdu připomínají paštiku, ale tato ne. Pomazánka Hokaido je opravdu dýňová, velmi jemná a skvělá nejen na pečivo.

Jako další tady mám arašídové máslo od Dm drogerie. Tak toto arašídové máslo je jedno z těch nej… máslíček, které vážně můžu každý den. A rozhodně Vám ho doporučuji. Je jemné, cenově dostupné, stálo kolem 60,- Kč a je 250 g, takže skvělá cena za skvělé máslíčko, které zjemní každou kašičku, smootičko a vše kam si ho dáte.

Ubrousky na odlíčení od Balea, jsou veganské a jsou perfektní na odlíčení očí. Jak už jste si jistě všimli, používám takovéto ubrousky právě na odlíčení očí, protože jsem ještě nenašla lepší způsob, který by mi vyhovoval, protože mám citlivé oči. Vadí mi mléko nebo cokoliv jiného v očích, už jsem vyzkoušela různé přípravky, ale jediné ubrousky mi vyhovují. Tyto růžové příjemně voní, takovou jemnou, růžovou vůní, takže žádné silné aroma.

Makadamové & Vanilkové mýdlo na ruce od Balea, tak to je nádhera. Nádherně voní Vanilkou, která provoní celou koupelnu, ale i ruce voní ještě dlouho po umytí. Olejíčky zabrání vysoušení rukou, ruce jsou příjemné na dotek a není potřeba si je mazat.

O této Bio pomazánce oříškovo-nugátové jsem už psala recenzi, takže si ji můžete přečíst zde >>>

Jen Vám povím, že je opravdová mňamka, ale že už ji nechci kupovat, protože je taková mňamka, že ji pokaždé sním sama a to je vážně problém. 🙂 Já totiž miluji všechno, kde jsou oříšky + nugát zbožňuji, tak si vemte kombinaci toho co milujete a je to konec. 🙂 A to doslova, už to nekupuji. :)))

A nakonec něco na odlíčení pleti, je to od Balea Med čistící pleťová voda ultra sensitive.

Od Balea už jsem měla čistící mléko ….. a byla jsem spokojená a tato voda je vynikající v tom, že je bez vůně, parabenů, je vegan a nejlepší je, že je na citlivou pleť. Pleť neštípe, nedráždí a nevysušuje. Takže po čištění pleti nemám pleť červenou ani kapku. 🙂 Voda je 200 ml a bohužel, velmi rychle ubývá, ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

Krásný den, moji milí.

S láskou, Kristi ♥

2 Comments

  1. Kristi ♡
    Říjen 4, 2018 / 12:50 pm

    Ahoj, to máš pravdu, máslo i nugát jsou super a máslo kupuji pravidelně. Nugát už raději neee 🙂 Hezký den…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *