Moje malá sbírka Andílků

 

Moje milé čtenářky, moc mě těší, že čtete moje řádky a dnes Vám chci ukázat moji malou sbírku Andílků. Píšu malou, protože je opravdu malinká a moc si přeji, aby se pomalinku zvětšovalo množství sněhobílé energie, která mě doma obklopuje svojí láskou a něhou.

Možná se ptáte, proč mám potřebu sbírat Andílky. Andělé jsou všude kolem nás a jejich energii cítím od malička a v dospělosti jsem začala energii i vidět. Jsem šťastná v jejich blízkosti a už mockrát mi pomohly a podaly mi pomocnou ruku, i když neviditelnou, ale pro mě citelnou. Od malička jsem s nimi trávila čas a vystačila si „sama“, bez dětí, hlavně ve školce jsem byla taková samotářská. Hrála jsem si v koutku s jednou hračkou, třeba celý den ve školce a nepotřebovala jsem si hrát s dětmi.

Doma o mně nevěděli, myslím tím, že jsem byla klidná, hodná a samostatná. Častokrát jsem si povídala s Andílky, úplně o všem, ale beze slov, možná jsem vypadala jako blázen, ale mně to nevadilo. Měla jsem svůj svět, svět plný nádherné energie, lásky, něhy a to mě dělalo šťastnou, necítila jsem se tak sama a opuštěná. Neměla jsem zrovna láskyplné dětství, ze strany rodičů a sourozence, a tak mi říše Andílků pomohla projít dětstvím, aniž bych si přiznala, že mi něco chybí.

Povím Vám, jeden z mnoha krásných příběhů s mými Andílky ♥

Když jsem byla v nemocnici, bylo mi 4 a půl roku, brečela jsem a v noci chodila po tmavých a prázdných chodbách, volala jsem je, aby mi přišly dělat společnost, protože mi bylo smutno a nikdo za mnou celý týden nepřišel. Vždy jsem cítila náruč tepla a lásky, která mě držela, hladila a konejšila než v postýlce usnu. Bylo to nádherné, nepopsatelné slovy, takové blaho, jaké si jen dokážete představit 🙂 ♥♥♥.

A to je důvod, proč věřím Andílkům. Proč sbírám figurky, proč miluji Andílky ve všech podobách, i když ve skutečnosti nemají tvary, nemají obličej ani křídla, přesto sbírám postavičky Andílků a chci jejich společnost ještě více přivolat, protože každý má svého strážného Anděla, ale můžeme na pomoc volat i jiné, další Andílky, kteří jsou nadšení, že nám mohou pomoci nebo nám ukázat směr, kudy jít, kudy pokračovat na své cestě životem.

Náhody neexistují a proto VÍM, že Andělé jsou tady s námi ♥♥♥

Tak, teď o mně víte o něco více, co si o tom myslíte, napište mi do komentářů, jestli máte nějaké zážitky, třeba nevysvětlitelné…

S láskou, Vaše Kristi ♥

4 Comments

 1. Soňa
  Prosinec 28, 2017 / 9:08 am

  To je krásný článek 🙂 Já s anděly zkušenost asi nemám, ale jednu dobu jsem o nich pročítala různé stránky na internetu a vědomí toho, že jsou kolem nás, mi dělalo dobře 🙂

  • Kristi ♡
   Prosinec 28, 2017 / 9:50 am

   Děkuji 🙂 Ano i mě pocit, že nejsme nikdy a na nic sami, hřeje u srdíčka ♥ Hezký den 🙂

 2. Leden 20, 2018 / 3:00 pm

  Opravdu krásný blog, ráda zase zavítám 🙂

  • Kristi ♡
   Leden 20, 2018 / 3:49 pm

   Moc děkuji a těším se na milý komentář. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *