Filmy: 4 filmy pro prázdninovou pohodu

 

Přeji všem krásné, slunečné léto a ať už jedete na dovolenou nebo ne, chci Vám dát námět nebo jen připomenout filmy, které miluji právě v tomto období a každý rok se na ně dívám a moc si to užívám.

Filmy jsou báječné na odreagování a uvolnění vážné situace:

Zkus mě rozesmát (2011)

Romantická komedie právě na letní čas. 🙂 Ve filmu mám nejraději herečku Jennifer Aniston.

Prázdniny (2006)

Opět romantická komedie, ale tentokrát se děj odehrává v zimním prostředí, takže léto ochlazené zimní atmosférou z filmu. Mám tyto filmy ráda právě v létě, když je venku horko. Navíc ve filmu je téměř vánoční čas, přesto se na tento film dívám v létě, ale i v zimě. A nejraději kvůli Cameron Diaz.

Dovolená za trest (2014)

Další romantická komedie a jak už je poznat z názvu, jedná se o příběh, který se odehrává na dovolené. Moje nejoblíbenější herečka Drew Barrymore, která je stále pozitivní, hraje svoji roli skvěle, tak jako vždy. Navíc Drew je mi velmi sympatická svým životním příběhem, tím pravým životem.

Deník princezny 1, 2 (2001)

A jak jinak, opět romantická komedie, i když já bych spíše řekla, rodinný, romantický film o dvou dílech. Film mám moc ráda, už jen kvůli prostředí, kde se film odehrává, ale i role královny se mi velmi líbí. Herečka Julie Andrews je báječná osůbka a je mi velkou inspirací. Vyzařuje z ní nádherná energie…

Nádherný čas, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *