Druhá objednávka z e-shopu Casnaboty.cz

 

Sluníčkový den!

Navážu na první nákup v e-shopu Casnaboty.cz E-shop jsem vyzkoušela a v minulém nákupu i doporučila a proto nakupuji dále. Protože se za chvíli budeme přezouvat ze zimních botek, rozhodla jsem se být připravená. Kdo je připraven, není překvapen. 🙂 Jeden z mých oblíbených citátů.

Co se týká velikostí, doporučuji si kupovat svou velikost, ani menší a ani větší. Já se tím řídím a vždy nám přišly botky, které sedí. Jediné, na co byste si měli v tomto e-shopu dávat pozor je to, že pokud nějaké botičky chcete, tak si je kupte a dlouze se nerozmýšlejte, protože se může stát, že než se rozhoupete, už nebudou. Věřte mi, mám to vyzkoušené. 🙂

Dnes mám jedny botky:

-Módní tenisky MCKEYLOR

Nejsem právě sportovní typ, takže žádné botasky u mě opravdu nenajdete, ale mám ráda tento styl. Je takový ležérní, lehce sportovní, ale zároveň elegantní. Obutí trvá minutku, žádné vázání nebo šněrování, prostě šup šup a je to! Tyhle botky jsou doslova jako papučky. Botky tohoto stylu určitě nejsou poslední, které jsem si koupila, protože jsou lehoučké a měkoučké, takže budu pokračovat. Chtěla bych mít kromě semišových, vždy podobné do deště nebo do mokra.

Jedno malé info:

Tento styl botů, prodlužuje nožku, jen abyste s tím počítali. V mé velikosti č. 41 je na pohled opravdu noha delší, ale mně to nevadí. Jsem ráda, že botky jsou skvělé a velmi příjemné na noze a to je pro mně důležitější.

Pokud e-shop znáte, napište mi, jak jste spokojené.

Mějte nádherný čas, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *