Co jsem dostala k narozeninám

 

Milí přátelé, dnes opět slavím narozeniny. Rok tento, utekl opravdu velmi rychle, možná i rychleji než roky předešlé. Možná proto, že jsem sama poháněna svou touhou či snem, abych si konečně splnila sen největší a to mít svůj dům s milovanými osůbkami. A věřte, že pro to jsem ochotná udělat cokoliv a je to hlavně proto, že ten čas tak rychle plyne a já nechci, aby mě můj sen minul. Chci toho opravdu hodně stihnout a proto musím občas i meditovat, abych se uklidnila, jak jsem nervózní z toho ČASU. 🙂

Už mi není ani dvacet a ani třicet, abych potřebovala zveřejňovat datum svého narození, přesto to dělám tímto článkem, protože si myslím, že je potřeba si dělat alespoň malé radosti, aby ten náš život byl ještě lepší. Tím nemyslím, že napíšu článek o svých narozeninách a budu mít radost. 🙂 (I když sdílení čehokoliv s Vámi mě velmi těší.)

Myslím to tak, že Vám s radostí a láskou ukážu, co jsem dostala k narozeninám. Nebo co jsem si sama koupila pro radost, protože věřím, že si zasloužím obdarovat DEN svého narození a proto to dělám vlastně celý svůj život.

Nejvíce se ale těším na oslavu mých narozenin, kterou si uděláme s dcerou, tak jako každý rok. Nejlepší na tom je, že před chvílí měla i dcera narozeniny a tak stále oslavujeme. 🙂 V říjnu narozeniny dcery, v listopadě narozeniny moje, v prosinci Vánoce a nakonec i v lednu Nový rok.

Nový rok prožívám vlastně dvakrát a to, od 11.11. a podruhé 1.1. Moje tradice je, že si po narozeninách čtu, jaký rok mě vlastně čeká do dalších narozenin a možná je pro mě důležitější než Nový rok. I když 1.1. mám ale zase vyzkoušeno, jak na Nový rok, tak po celý rok a opravdu mi to vychází a proto se snažím na 1.1. vymýšlet různé aktivity, kterým se chceme věnovat po celý rok. 🙂

Pojďme se tedy mrknout na moje dárečky, ze kterých jsem už teď nadšená a ještě jsem je ani nevyzkoušela. 🙂 Ale Vy se můžete těšit na recenzi těchto dárečků a já se těším na testování.

Na fotce vidíte nádhernou, velkou lucernu, tu mám od mé milované dcery, koupila ji v Jysku. Zrovna se stávám sběratelkou lucerniček všech velikostí, kromě toho jsem sběratelkou Andílků, které se doufám rozšíří.

Od dcery jsem také dostala sójové svíčky s luxusní vůní a jsou z Albi. Moc se těším, až svíčky provoní místnost.

No a já jsem si koupila tak jako vždy kytičku, tentokrát Vánoční růži nebo hvězdu, když budou ty Vánoce, ale kytičky si kupuji nejraději sama, mám z nich větší radost než když mi je koupí někdo jiný. Dále jsem si udělala velikánskou radost a koupila jsem si voňavku od Manufaktury. Můžete se těšit na recenzi, ale teď Vám jen povím, že jsem si ji byla očuchat v obchůdku, abych si nekoupila něco, co mi nevoní.

Z celého srdce děkuji všem, kteří mi poslali dnes blahopřání.

Moc si vážím Vaší vzpomínky na mně ♥.

Vaše Kristiana ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *