Balea – Péče o vlasy i odlíčení očí

 

VEGAN ♥

Tuto značku už téměř každý zná a tak není potřeba žádného velkého představování. Dnes Vám přináším další moje objevy této značky. Balea má od roku 1995 řadu produktů, které se stále rozrůstají. Balea nabízí péči o vlasy, tělo, pleť, rty, ruce i chodidla. Nejvíce se mi líbí řada pro citlivou pokožku, která je ph neutrální.

Tak jdeme na to!

-Tajemství krásy šampón na vlasy kokosová voda 250 ml

Tak jako šampón i balzám je určený pro suché vlasy. Já mám momentálně vlasy celkem hydratované, ale nebráním se větší hydrataci. Navíc teď, v přechodu ze zimy na jaro, si myslím, že po zimě jsou vlasy více vysušené. Šampón hezky voní kokosem, ale jakoby uměle a vůně dlouho nevydrží. Pro dobré umytí vlasů je potřeba použít více šampónu a jeho textura je dost řídká, i když gelová, jinak velmi dobře pění. Šampón obsahuje přírodní betain, získaný z cukrové řepy.

-Tajemství krásy balzám na vlasy kokosová voda 200 ml

Tento balzám je na tom dost podobně jako šampón, voní stejně a je opět určený pro suché vlasy. Opět potřebuji použít větší množství balzámu, ale po umytí se vlasy krásně rozčesávají a celkem dobře se balzám vymývá z vlasů. Vlasy po umytí vypadají hydratované, lesklé a hebké na dotyk. Balzám také obsahuje přírodní betain, získaný z cukrové řepy.

-Tajemství krásy šampón na vlasy citrón & máta 250 ml

Šampón je určený pro normální vlasy a ve složení má, mimo jiné, přírodní betain, získaný z cukrové řepy. Vůně je velmi příjemná a jemná díky citrónu, ale dlouho nevoní. Co bych ale vyzdvihla je, že mé blonďaté vlásky jsou ještě blonďatější, takže za mě Top šampón. Právě z tohoto důvodu jsem si ho koupila a doufala jsem, že mi pomůže udržet déle barvičku a vážně to funguje. Mimochodem, od mého dětství miluji citrónové šampóny, protože i mé vlasy jsou původně světlé a šampón mi je vždy ještě více zesvětlil.

-Pleťové ubrousky 3v1 25 ks

Víte, že mám nejraději na odlíčení očí takovéto ubrousky, přesto, že hledám jiný způsob, zatím jsem ho nenašla. Proto používám a střídám ubrousky a tyto s krásnou vůní lotosových květů, jsou velmi příjemné na odlíčení očí. Odlíčení je jednoduché, rychlé a důkladné, navíc jsou ubrousky bez alkoholu, bez barviv, bez hliníkových solí, bez nanočástic, bez parabenů, bez parafínů/minerálních olejů, ph neutrální.

Už jste vyzkoušeli něco od Balea? Jaký je Váš oblíbenec?

S láskou, Kristi ♥

2 Comments

 1. Březen 25, 2019 / 5:39 pm

  Vůbec nevím že Balea má takové produkty, ale vypadají fakt super, zaujal mě hlavně ten šampon 🙂

  • Kristi ♡
   Březen 25, 2019 / 6:42 pm

   Balea je skvělá a má spoustu super věcí. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *