Báječná pleťová kosmetika Balea

 

VEGAN ♥

Pravidelní čtenáři mě už znají a proto ví, že Balea je má oblíbená značka, protože většina produktů mi naprosto vyhovuje, z některých jsem přímo nadšená, další mě mile překvapí a jiné zase zklamou, ale zatím, co jsem vyzkoušela, tak 90 % výrobků mi sedí.

Tuto značku už téměř každý zná a tak není potřeba žádného velkého představování. Dnes Vám přináším další moje objevy této značky. Balea má od roku 1995 řadu produktů, které se stále rozrůstají. Balea nabízí péči o vlasy, tělo, pleť, rty, ruce i chodidla a koupíte ji v mé milované Dm drogerii.

-Denní omlazující krém s kyselinou duo-hyaluronovou a Juvenessence 50 ml

Balea Beauty Therapy denní krém s kyselinou duo-hyaluronovou a Juvenessence™ je vhodný pro zralou pleť (40+). Takže přímo ideální pro mě, ale věřím, že nemusíte čekat na 40 let, abyste mohli tento krém používat. Kyselina duo-hyaluronová a Juvenessence™ dodávají pokožce pevnost a zvyšují její pružnost a odolnost proti okolním vlivům. Mohu potvrdit, že moje pleť po dobu používání tohoto krému je pevnější, pružnější a sjednocená, řekla bych hydratovaná a mladší. Navíc je pleť chráněna před slunečním zářením, protože obsahuje UV ochranný faktor 15.

Občas mi to nějaký krém udělá, takže tohle není poprvé, kdy mi krém způsobil jako by ucpání pleti a začala se potit. Přesto, že jsem použila tenkou vrstvu. Takže doporučuji spíše na zimní období, kdy jsem toto vůbec nezpozorovala.

Jinak je krém lehoučký a krásně vonící, rychle se vstřebá a nestojí na pleti, i když se mírně lesknu, ale opravdu malinko. Někdy ho používám i pod pudr a to je nejlepší kombinace, pleť je vyživená a pudr mi nezpůsobí suché šupinky na pleti.

-Noční omlazující krém s kyselinou duo-hyaluronovou a Juvenessence 50 ml

Balea Beauty Therapy noční krém je určený opět pro pleť zralou. Tento krém je hutnější než denní, přesto se krásně do pleti vstřebá. Nádherně voní, řekla bych luxusně, podobně voní krém například od Garnier, který jsem dříve používala. Tento krém mi vyhovuje více než denní, i když složení má podobné, přesto tento noční mi vyhovuje více. Ráno se probouzím s vyživenou pletí, krkem i dekoltem. Jak už jsem psala výše, zmizely mi jemné vrásky na pleti i krku, takže jsem naprosto spokojená. Mé očekávání bylo splněno…

-Revitalizující osvěžující oční krém s Aloe Vera 15 ml

Balea oční krém pečuje o citlivou pokožku kolem očí. Obsažený kofein a vitamín C zmírňují otoky a kruhy pod očima. Ano, krémík mi pomohl s otoky pod očima, dokonce mi pomohl s jemnými vráskami kolem očí, ty hlubší zůstaly, ale jsou mnohem jemnější, takže bych řekla, že bych měla pokračovat s tímto lehoučkým krémíkem, abych dosáhla ještě většího efektu.

Aloe vera zásobuje pokožku hydratací a zmírňuje podráždění. Při pravidelném používání dodává extrakt ze sedmikrásky pokožce rozzářený vzhled. Při denním používání, pomalu mizí, protože stačí velmi malé množství. Mám vyzkoušené, že větší vrstvička krému se nechce vstřebat a zůstane na pleti, takže jsem ubrala na množství. A to jsem si mazala pod očima i víčka, přesto mi vydržel úplně stejně jako krémy výše, které mají 50 ml.

Shrnutí:

Všechny tři krémy doporučuji, díky výsledkům, si myslím, že jsem si vybrala tu nejlepší kombinaci pro svou zralou pleť. Moje pleť je po spotřebování těchto krémů hydratovaná, sjednocená, na pohled mladší a heboučká jako u miminka.

Jemné vrásky, které jsem měla na krku, zmizely a hluboké kolem očí zjemnily. Nezapomínejme, že jsem krémy používala denně až do spotřebování. Balea, značka dostupná všem, umí perfektní péči (nejen) o pleť, což je báječné.

Krásný den, Kristi ♥

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *